Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 13.05.2024

Magazynier z UDT - od 5800 zł na rękę

Agencja Pracy i Zatrudnienia KS Service
  • Tarnowo Podgórne, wielkopolskie pow. poznański

Magazynier

Umowa zlecenie

Agencja Zatrudnienia KS Service S.A. – numer certyfikatu KRAZ 23286 – lider najnowszych rozwiązań w branży HR.

Aktualnie dla Naszego Klienta, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

MAGAZYNIER Z UPRAWNIENIAMI UDT

Lokalizacja: Swadzim (województwo Wielkopolskie, 14 km od Poznaniu)

Mieszkasz pobliżu oraz nie widzisz problem z dojazdem do pracy?

Złóż swoje CV oraz zadzwoń pod numer

Praca również dla osób z Ukrainy!

Oczekujemy od Kandydatów:

Ważne uprawnienia UDT,
doświadczenie na podobnym stanowisku.
Zadania Pracownika:

Skanowanie przesyłek, rozładunek i załadunek towarów,
Obsługa wózka widłowego (głównie wysokiego składowania).

Oferujemy

zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie,
System pracy- 2 zmiany (9-21 oraz 19-7) od poniedziałku do piątku,
Atrakcyjne wynagrodzenie- 34 zł brutto/ h.
Zainteresowany? Złóż swoje CV oraz zadzwoń pod numer

Zapraszamy do współpracy – zespół Agencji Zatrudnienia KS Service S.A. wpis do KRAZ 23286

Jak wygląda proces rekrutacji?

Kontakt telefoniczny z kandydatem- przedstawienie oferty oraz warunków zatrudnienia,
Rekomendacja,
Spotkanie w siedzibie firmy,
Decyzja.
Masz Pytania? Zadzwoń-