Starszy inspektor nadzoru inwestorskiego (branża elektryczna)

  • Lublin, lubelskie

Inspektor

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na okres próbny

Wymagania

  • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), techniczne, kierunek: Elektrotechnika, energetyka
  • Zawody: Inspektor nadzoru budowlanego
  • Uprawnienia: Uprawnienia budowlane,Obsługa programów pakietu MS OFFICE
  • Inne wymagania: uprawnienia budowlane do projektowania i kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci , instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych
    wymagana min. 2 letnia praktyka zawodowa w wykonawstwie lub nadzorze inwestorskim
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 6 375 PLN
  • Opis wynagrodzenia: + 10% premii regulaminowej
    + dodatek stażowy
  • System wynagrodzenia: Czasowo-premiowy ze staw. mies
CBOP
Dodana
Wygasa (jutro)