Przedstawiciel handlowy/handlowiec

DAYA HR CONSULTING SPÓŁKA z o.o
  • Łódź, łódzkie

Przedstawiciel handlowy

Umowa o pracę

Jesteśmy nowoczesną agencją pracy, cechującą się najwyższym poziomem obsługi zarówno pracowników, jak i klientów. Oferujemy spersonalizowane podejście oraz kompleksową gamę usług, dostosowując się do dynamicznych wymagań rynku. Specjalizujemy się w poszukiwaniu odpowiednich talentów dla różnych branż i posiadamy bazę danych potencjalnych kandydatów, która rośnie każdego dnia.

Kogo szukamy?

Zapraszamy dołączyć Przedstawiciel handlowy/handlowiec do naszego zespołu.

Jakie zadania na Ciebie czekają?

- Nawiązywanie kontaktów z klientami;

- Prezentacja produktów/usług;

- Rozwijanie długoterminowych relacji z klientami;

- Prowadzenie negocjacji handlowych, ustalanie warunków umowy i cen, a także uzgadnianie warunków płatności;

- Tworzenie i wdrażanie strategii sprzedaży;

- Monitorowanie konkurencji;

- Prowadzenie raportów dotyczących działalności działu sprzedaży, wyników, planów i prognoz sprzedaży;

- Współpraca z działem marketingu w zakresie opracowywania i wdrażania skutecznych działań marketingowych i reklamowych;

- Zarządzanie klientami.

Co dla nas jest istotne?

- Doświadczenie na stanowisku Przedstawiciel handlowy/handlowiec od 1-2 lat;

- Tylko z doświadczeniem w Agencja Pracy Tymczasowej;

- Zrozumienie rynku pracy;

- Umiejętności komunikacyjne, negocjacyjne, i obsługi klienta;

- Kreatywność, umiejętność radzenia sobie ze stresem;

- Prawidłowe obliczenia stawek dla klienta.

Dlaczego warto odpowiedzieć na to ogłoszenie?

- Atrakcyjne wynagrodzenie oraz korzystny system premiowy (wysoki % od sprzedaży);

- Umowę o pracę;

- Pracę w młodym, energicznym zespole;

- Możliwości rozwoju zawodowego i szkoleń;

- Praca hybrydowa lub możliwość pracy zdalnej;

- Pełny etat od poniedziałku do piątku.
Dodana
Wygasa (za 6 dni temu)