Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 10.05.2024

Inspektor ds. kadrowo - mobilizacyjnych

Komenda Powiatowa Policji w Piszu
  • Pisz, warmińsko-mazurskie pow. piski

Urzędnik

Umowa o pracę

Zakres obowiązków

Praca o charakterze biurowym.

Pracownik wykonuje czynności związane z pracą przy komputerze.

Narzędzia i materiały pracy - komputer, drukarka, kserokopiarka i inne niezbędne urządzenia biurowe.

Lokalizacja stanowiska pracy znajduje sie na I piętrze budynku KPP w Piszu, wyposażonym w meble biurowe, sprzęt komputerowy oraz inne urządzenia biurowe.

Obiekt wyposażony w podjazd dla osób niepełnosprawnych (parter budynku).

Zapewnione jest oświetlenie naturalne i sztuczne.

  • Prowadzi akta osobowe policjantów oraz pracowników cywilnych.
  • Prowadzi ewidencję oraz sprawozdawczość organizacyjno - etatową.Opracowuje dokumentację organizacyjno - etatową w sprawach, w których decyzje podejmuje Komendant Powiatowy Policji.
  • Przygotowuje projekty rozkazów personalnych w zakresie mianowania, odwoływania, powoływania i odwoływania, powierzenia obowiązków i delegowania policjantów.
  • Przygotowuje dokumentację związaną z zatrudnieniem i zwolnieniem pracowników cywilnych, wydaje świadectwa pracy.
  • Nadzoruje terminowość wydawania opinii służbowych policjantów i ocen okresowych członków korpusu służby cywilnej.
  • Wprowadza do Systemu Wspomagania Obsługi Policji danych zgodnie z posiadanymi uprawnieniami.
  • Opracowuje dokumentację do skierowania na komisje lekarskie policjantów na własną prośbę oraz z urzędu.
  • Analizuje i zgłasza potrzeby szkoleniowe policjantów.
  • W ramach przygotowań obronnych współpracuje w zakresie uzupełniania potrzeb kadrowych jednostki zmilitaryzowanej.
  • W czasie militaryzacji opracowuje wnioski etatowe i rozkazy organizacyjne normujące strukturę organizacyjną Komendy Powiatowej Policji w Piszu.
  • Wszczyna i prowadzi postępowania administracyjne, zgodnie z poleceniem Komendanta Powiatowego Policji.

Wymagania

  • wykształcenie: średnie administracja
  • doświadczenie zawodowe/staż pracy doświadczenia zawodowego na stanowisku o podobnym zakresie zadań
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe
  • wykształcenie: wyższe w zakresie: administracja, prawo
  • doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku pracy.

Oferujemy

  • Indywidualny rozkład czasu pracy
  • Możliwość wyjścia w celu załatwienia ważnej sprawy
  • Miejsce do odświeżenia się
  • Dopłata do biletów na imprezy kulturalne
  • Miejsce parkingowe na terenie urzędu
  • Dostosowanie planów urlopów pracowników posiadających dzieci w wieku szkolnym i przedszkolnym do terminów wakacji, ferii i przerw świątecznych
  • Dofinansowanie do wypoczynku pracowników
  • Dofinansowanie do wypoczynku dzieci pracowników