Pracownik Myjni – Wozy Strażackie – Bez języka DE

  • Niemcy zagranica
  • 10 500-11 000 zł brutto / mies. Umowa o pracę

Pracownik fizyczny

Umowa o pracę

Pełny etat

Praca stacjonarna

Praca od zaraz

MR JOB Agencja Pracy Tymczasowej Sp. z o.o. ( 5606/1)

Lider wśród Pracodawców na Dolnym Śląsku, dla swojego Kontrahenta z Niemiec , poszukuje Pracowników na stanowisko :

Nie wymagany język niemiecki.

Praca skierowana do Mężczyzn.

Kontrahent jest jednym z największych producentów pojazdów pożarniczych w Niemczech

Zakres obowiązków

Zakres zadań:

Samodzielne mycie pojazdów - nie jest to praca w teamie.

- Ręczne mycie pojazdów

- Zewnętrzne czyszczenie pojazdów straży pożarnej (ciężarówek) przy użyciu myjek wysokociśnieniowych i szczotek myjących.

- Czyszczenie wnętrza przedziałów sprzętowych, kabin załogi i kabin kierowcy

Wymagania

· zaangażowanie i chęci do pracy,

· sprawność fizyczna,

· doświadczenie na myjni,

Oferujemy

Wybranemu Kandydatowi oferujemy:

-Stawkę 13,50 Euro/h Brutto

-BEZPŁATNE zakwaterowanie niedaleko miejsca pracy – cały koszt pokrywa MR JOB,

-Polską Umowę o Pracę Tymczasową – umowa zawierana bezpośrednio z Nami w języku polskim.
Obowiązuje polski Kodeks Pracy. To MR JOB zajmuje się całym rozliczeniem
kadrowo-płacowym.

-DŁUGOFALOWY KONTRAKT – ponad 10 lat na rynku niemieckim, wiele zleceń, umożliwia
zapewnienie długiej współpracy,

-Dopłaty za przejazd z Polski do Niemiec i z powrotem,

-Możliwość otrzymania zaliczki,

-Dodatkowo płatne nadgodziny 25-100%,

-Klarowne i legalne warunki zatrudnienia ,

-Opiekę ze strony Naszego Biura – posiadamy dedykowany Dział Opieki Pracowniczej, który
pomaga z wszelkimi sprawami,

-Świadczenia Kindergeld – ubezpieczenia odprowadzane są w Polsce, natomiast podatki w
Niemczech z racji świadczenia pracy na rynku niemieckim. W związku z czym
świadczenia rodzinne Kindergeld jak najbardziej należą się naszym Pracownikom.

  • Administratorem danych osobowych jest MR JOB Agencja Pracy Tymczasowej Sp. z o.o. 59-220 Legnica ul. Zamkowa 8, NIP: 6912503509. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez MR JOB Agencja Pracy Tymczasowej Sp. z o.o. 59-220 Legnica ul. Zamkowa 8, NIP: 6912503509 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 13 dni temu)