• Szczecinek, zachodniopomorskie pow. szczecinecki

Operator wózków widłowych

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na czas określony

Wymagania

  • Wykształcenie: podstawowe
  • Zawody: Kierowca operator wózków jezdniowych (widłowych) (wymagany staż - lata: 1)
  • Uprawnienia: Obsługa wózków jezdniowych podnośnikowych z mechanicznym napędem podnoszenia z wyłączeniem wózków z wysięgnikiem oraz wózków z osobą obsługującą
  • Inne wymagania: Oprawnienia UDT na wózki widłowe.
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN
  • Opis wynagrodzenia: Praca w międzynarodowej korporacji będącej liderem w swojej branży.
    Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
    System nagród miesięcznych.
    Możliwość podniesienia swoich uprawnień poprzez udział w szkoleniach finansowanych przez pracodawcę.
    Darmowy dostęp do nowoczesnej siłowni zakładowej.
  • System wynagrodzenia: Czasowo-premiowy ze staw. mies
CBOP
Dodana
Wygasa (za 13 dni temu)