• Żelków-Kolonia, mazowieckie pow. siedlecki

Pracownik produkcji

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na okres próbny

Wymagania

  • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
  • Zawody: Mistrz produkcji w przemyśle metalurgicznym (wymagany staż - lata: 3)
  • Uprawnienia: AutoCAD w tym modelowanie 3D,obsługa pakietu biurowego MS OFFICE
  • Inne wymagania: umiejętność zarządzania kapitałem ludzkim, znajomość procesów spawania konstrukcji stalowych, znajomość rysunku technicznego, mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku, mile widziana znajomość pracy technologa, mile widziana znajomość języka angielskiego (komunikatywna), mile widziane kursy i szkolenia ściśle związane z produkcją oraz kontrolą wyrobów spawanych
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 9 000 PLN
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 13 dni temu)