Pracownik obsługi klienta w lodziarni Mokotów

WGCB Spółka zoo
  • Warszawa, mazowieckie

Obsługa gastronomii

Umowa zlecenie

Praca od zaraz

Poszukiwany dyspozycyjny pracownik obsługi klienta do lodziarni na sezon letni - praca od zaraz do końca października (możliwe że do końca roku).

Chętnie student/studentka. Także bez doświadczenia - zapewniamy szkolenie.

Ilość dni pracy 4-5 dni w tygodniu (lub więcej), do indywidualnego ustalenia.

Stawka od 28.00 zł brutto/godz. Dla studentów stawka od 28.50 zł/h "na rękę".

Wymagania

- aktualne badania sanitarno-epidemiologiczne

- dyspozycyjność

- mile widziane doświadczenie w pracy w lodziarni lub jako barista

- chętnie status ucznia/studenta

Zakres obowiązków:

- obsługa Gości lokalu

- obsługa terminala płatniczego i kasy fiskalnej

- dbanie o porządek na stanowisku pracy

Zapewniamy:

szkolenia

przyjazną atmosferę w pracy

atrakcyjne wynagrodzenie

zniżki pracownicze

system premiowy uzależniony od zaangażowania i wyników

Praca na terenie Mokotowa (Dolny Mokotów blisko Parku Morskie Oko)

Zgłoszenia z CV proszę przesyłać na adres e-mail, z dopiskiem w tytule „Mokotów" kontakt[at]wgcb.pl
Dodana
Wygasa (za 4 dni temu)