CLOUDITY sp. z o.o.

IT Infrastructure Specialist

  • Warszawa, mazowieckie

Inny

Umowa o pracę

Pełny etat

Czy masz doświadczenie w obszarze helpdesk? Czy lubisz rozwiązywać problemy, a dodatkowo chcesz rozwijać się w obszarze nowych technologii i cyberbezpieczeństwa? Czy zadania związane z tworzeniem i wdrażaniem bezpiecznej infrastruktury IT nie są Ci straszne? Jesteś gotowy do podejmowania decyzji oraz samodzielnego organizowania własnej pracy? Jeżeli tak - to stanowisko jest idealne dla Ciebie!

Twój zakres obowiązków

  • Pełnienie stałej opieki technicznej nad infrastrukturą IT i rozwiązywanie bieżących problemów
  • Konfiguracja sprzętu
  • Zarządzanie pocztą elektroniczną i administrowanie wybranymi aplikacjami
  • Dbanie o bezpieczeństwo informacji, w tym monitorowanie zdarzeń i obsługa incydentów bezpieczeństwa teleinformatycznego
  • Opracowywanie wewnętrznych standardów i dobrych praktyk w zakresie IT i bezpieczeństwa teleinformatycznego
  • Przeprowadzanie szkoleń
  • Inne bieżące wspieranie użytkowników w zakresie IT

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne, preferowane kierunki: informatyka, bezpieczeństwo teleinformatyczne
  • Minimum 1-2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Bardzo dobre umiejętności interpersonalne i komunikacyjne
  • Proaktywność, samodzielność w organizowaniu pracy własnej i gotowość do podejmowania decyzji
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym (co najmniej poziom B2)
  • Wiedza i doświadczenie w zakresie cyberbezpieczeństwa
  • Znajomość rozwiązań Google Workspace i Salesforce

To oferujemy

  • Stanowisko i wynagrodzenie adekwatne do stażu pracy i doświadczenia
  • Współpracę z ekspertami w zakresie IT & Cybersecurity w ramach grupy kapitałowej i możliwość nabywania od nich wiedzy i doświadczenia
  • Pracę w międzynarodowym środowisku
  • Możliwość pracy hybrydowej (min. 2 dni w tygodniu w biurze)
  • Biuro w centrum Warszawy
  • Możliwości rozwoju

Dodana
Wygasa (za 14 dni temu)