GLUTENEX SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Operator maszyn - Pracownik produkcji

  • Sady, wielkopolskie pow. poznański

Operator

Umowa o pracę

Pełny etat

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa urządzeń oraz maszyn produkcyjnych
  • Terminowe realizowanie harmonogramu produkcji
  • Prace porządkowe i dbanie o czystość miejsca pracy
  • Przestrzeganie zasad bezpieczeństwa i higieny pracy
  • Prowadzenie zapisów w dokumentacji produkcyjnej (zapisy pomiarów itp.)

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy na produkcji
  • Doświadczenie w zakładzie piekarniczo-cukierniczym (mile widziane)
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • Zaangażowanie i umiejętność pracy w zespole
  • Doświadczenie w obsłudze maszyn produkcyjnych
  • Książeczka sanepidowska

To oferujemy

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej w branży notującej najwyższe wskaźniki wzrostu sprzedaży
  • Pracę w młodym, dynamicznym zespole
  • Zniżki na produkty w sklepie firmowym
  • Rodzinną atmosferę
  • Umowę o pracę/ umowę zlecenie

Dodana
Wygasa (za 16 dni temu)