Atalian Poland Sp. z o.o.

Technik Obsługi Obiektu

  • Lublin, lubelskie

Inny

Umowa o pracę

Pełny etat

ATALIAN jest międzynarodowym koncernem i światowym liderem w dziedzinie multiserwisu (Facility Management) od ponad 70 lat. Z obrotem ponad 3 mld Eur, działamy w 29 krajach w Europie, Ameryce Północnej, Południowo-Wschodniej Azji oraz Afryce i obsługujemy ponad 25 000 klientów. Nasza oferta obejmuje w pełni zintegrowane oraz wewnętrznie obsługiwane obszary. Koncentrujemy się na pełnym zarządzaniu obiektami, technicznym utrzymaniu obiektów, utrzymaniu czystości i terenów zielonych, cateringu oraz ochronie.

Twój zakres obowiązków

  • Kontrolowanie i bieżąca konserwacja urządzeń infrastruktury technicznej obiektu
  • Utrzymanie instalacji budynkowych w stanie pełnej sprawności technicznej oraz reagowanie na bieżące potrzeby użytkowników nieruchomości
  • Przeglądy instalacji budynków oraz usuwanie awarii
  • Prowadzenie i kontrolowanie dokumentacji eksploatacyjnej zgodnie z wytycznymi
  • Koordynowanie prac realizowanych przez zewnętrzne firmy serwisowe, kontrola jakości i terminowości wykonywanych prac
  • Nadzór nad bezpieczeństwem instalacji i urządzeń znajdujących się na obiektach
  • Tworzenie raportów z inspekcji oraz raportów serwisowych z prac serwisowych i dodatkowych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie techniczne
  • Uprawnienia SEP grupy 1, 2, 3
  • Uprawnienia F-gaz mile widziane
  • Uprawnienia UDT na podesty ruchome kat. P1
  • Konieczne doświadczenie w pracy jako technik
  • Znajomość instalacji, urządzeń i ich obsługi branża elektryczna, HVAC, instalacje BMS, SAP, wod-kan itp.
  • Odpowiedzialność, umiejętność analitycznego myślenia, zaangażowanie
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej
  • Dobra organizacja pracy

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Wynagrodzenie zawsze na czas
  • Prywatna opieka medyczna
  • Ubezpieczenie na życie

  • „Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 RODO, jeśli jest Pani/Pan zainteresowany udziałem w późniejszych procesach rekrutacyjnych prosimy o zawarcie dodatkowej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji”.
Dodana
Wygasa (za 17 dni temu)