Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 07.05.2024

Starszy inspektor ds. kwatermistrzowsko - finansowych

Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej Powiatu Łódzkiego Wschodniego z/s w Koluszkach
  • Koluszki, łódzkie pow. łódzki wschodni

Urzędnik

Umowa o pracę

Zakres obowiązków

Pracownik wykonuje czynności o charakterze administracyjno - biurowym. Praca na pełen etat, 5 dni w tygodniu po 8 godzin. Praca przy monitorze ekranowym powyżej 4 godzin dziennie.

  • sporządzanie przelewów na poszczególne zobowiązania finansowe,
  • prowadzenie kart wynagrodzeń,
  • prowadzenie rozliczeń z ZUS-em (obsługa programu „Płatnik”),
  • prowadzenie gospodarki mundurowej i magazynowej
  • prowadzenie spraw socjalnych funkcjonariuszy, pracowników cywilnych i emerytów, przygotowywanie wniosków emerytów i rencistów ubiegających się o pomoc finansową z funduszu socjalnego
  • prowadzenie archiwum Komendy i spraw związanych z archiwizacją, udzielanie instruktażu pracownikom Komendy w zakresie postępowania z tworzoną dokumentacją archiwalną i niearchiwalną (od momentu wytworzenia do momentu przekazania do archiwum),
  • prowadzenie gospodarki kasowej

Wymagania

  • wykształcenie: średnie ekonomiczneadministracyjne
  • doświadczenie zawodowe/staż pracy doświadczenia zawodowego na stanowisku o podobnym zakresie zadań
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe
  • wykształcenie: wyższe ekonomiczneadministracyjneppoż
  • doświadczenia zawodowego na stanowisku o podobnym zakresie zadań

Oferujemy

  • Możliwość wyjścia w celu załatwienia ważnej sprawy
  • Stołówka pracownicza
  • Miejsce do ćwiczeń lub zajęcia sportowo-rekreacyjne w miejscu pracy
  • Miejsce do odświeżenia się
  • Miejsce parkingowe na terenie urzędu
  • Dostosowanie planów urlopów pracowników posiadających dzieci w wieku szkolnym i przedszkolnym do terminów wakacji, ferii i przerw świątecznych
  • Dofinansowanie do wypoczynku dzieci pracowników