Młodszy referent/ młodszy instruktor ds. informatyki i łączności r75/0976-471/24

  • Włocławek, kujawsko-pomorskie

Informatyk

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Mianowanie

Wymagania

  • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
  • Inne wymagania: W Służbie Więziennej może pełnić służbę osoba: posiadająca obywatelstwo polskie; posiadająca uregulowany stosunek do służby wojskowej; korzystająca z pełni praw publicznych; która daje rękojmię prawidłowego wykonywania powierzonych zadań; która nie była skazana prawomocnym wyrokiem sądu za przestępstwo umyślne lub umyślne przestępstwo skarbowe albo wobec której nie został wydany prawomocny wyrok warunkowo umarzający postępowanie karne o takie przestępstwo, a także nie toczy się przeciwko niej postępowanie karne o takie przestępstwo; dająca rękojmię zachowania tajemnicy stosownie do wymogów określonych w przepisach o ochronie informacji niejawnych; posiadająca zdolność fizyczną i psychiczną do pełnienia służby. POZOSTAŁE NA STANOWISKU: wykształcenie wyższe I lub II stopnia albo średnie na kierunkach technicznych związanych z informatyką, teleinformatyką, elektroniką, elektrotechniką lub mechatroniką. Mile widziane: znajomość zasad działania sieci LAN i WAN, systemów MS Windows, Linux, zarządzanie domeną Active Directory, znajomość środowiska wirtualnego Hyper-V, zagadnień związanych z bezpieczeństwem systemów informatycznych; doświadczenie w zakresie instalacji, konfiguracji i eksploatacji systemów łączności przewodowej i bezprzewodowej, systemów CCTV, kontroli dostępu i systemu wizualizacji, znajomość obsługi elektronarzędzi, przyrządów pomiarowych, instalacji elektrycznych; świadectwa kwalifikacyjne uprawniające do zajmowania się eksploatacją urządzeń i sieci elektrycznych oraz dozorem w zakresie ww. (uprawnienia SEP); doświadczenie zawodowe - praca stanowisku informatyka, elektronika bądź elektryka.
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 4 739 do 4 992 PLN
  • Opis wynagrodzenia: - stabilne zatrudnienie i wynagrodzenie oraz możliwość rozwoju i awansu zawodowego;
    - wynagrodzenie na start w wysokości co najmniej 4 513 zł netto (mł. instruktor min. wykształcenie wyższe I stopnia) albo 4 312 zł netto (mł. referent wykształcenie średnie) dla osób poniżej 26 roku życia i 4 274 zł netto (mł. instruktor) albo 4 073 zł netto (mł. referent) dla osób powyżej 26 roku życia;
    - możliwość przejścia na emeryturę po 25 latach służby;
    - na początek 26 dni urlopu wypoczynkowego, a po 10 latach służby - 31 dni, po 15 latach służby - 35 dni, po 20 latach - 39 dni urlopu wypoczynkowego;
    - nagrodę roczną, tzw. trzynastkę w wys. ok. 4 570 zł netto, nagrody uznaniowe, jubileuszowe - pierwsza po 20 latach służby i pracy oraz nagrody za zastępstwa funkcjonariuszy, którzy byli chorzy i nie było ich w służbie a Ty ich zastępowałeś, wyróżnienie w formie urlopu;
    - raz w roku wypłatę równoważnika za umundurowanie w kwocie ok. 1 100 zł netto;
    - dofinansowanie do wypoczynku dla siebie i członków rodziny w wys. ok. 400 zł netto na osobę;
    - zwrot kosztów dojazdu do służby;
    - rekompensatę pieniężną za wypracowane nadgodziny, ok. 30 zł netto za jedną nadgodzinę.
    Ponadto po 2 latach służby przechodząc do służby stałej zyskujesz dodatkową pomoc i zasiłek.
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (jutro)