Manikiurzystka/pedikiurzystka/kosmetyczka k/m

  • Warszawa, mazowieckie

Kosmetyczka

Umowa o pracę

Część etatu

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na okres próbny

Wymagania

  • Wykształcenie: średnie zawodowe
  • Zawody: Manikiurzystka
  • Języki: polski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
  • Uprawnienia: manicure-pedicure
  • Inne wymagania: wykształcenie średnie zawodowe - Kosmetologia, kursy zawodowe. Umiejętności: zabiegi kosmetyczne w obrębie twarzy i ciała, manicure i pedicure klasyczny oraz japoński, manicure hybrydowy, pedicure hybrydowy. Uprawnienia: świadectwo ukończenia szkoły na kierunku: kosmetyka/kosmetologia lub certyfikat ukończenia kursu/kursów w zawodzie. Komunikatywna znajomość języka polskiego.

    Praca na 1/2 etatu w godz.: 9:00-13:00, 10:00-14:00. 15:00-19:00

    [Kontakt: tel. 602 136 058 w godz. 8:00-19:00]
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 2 121 PLN
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 17 dni temu)