Kierownik/inżynier robót instalacyjno-sanitarnych

  • Nowy Sącz, małopolskie pow. Nowy Sącz

Inżynier

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na czas określony

Wymagania

  • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
  • Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B, biegła obsługa komputera, Microsoft Office, doświadczenie w pracy w zespole,Kosztorysowanie
  • Inne wymagania: 1. Samodzielność.
    2. Operatywność.
    3. Dobra organizacja pracy.
    4. Umiejętność analizowania dokumentacji projektowej.

    W przypadku kierownika budowy niezbędne są uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń cieplnych, wentylacyjnych, gazowych, wodociągowych i kanalizacyjnych.
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 7 000 PLN
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 24 dni temu)