Pracownik porządkowy k/m (1/2 etatu)

  • Warszawa, mazowieckie

Pracownik sprzątający

Umowa o pracę

Część etatu

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na czas określony

Wymagania

  • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
  • Zawody: Pracownik utrzymania czystości (sprzątaczka)
  • Uprawnienia: umiejętność pracy w zespole,komunikatywność, uczciwość
  • Inne wymagania: konieczne:
    - obywatelstwo polskie;
    - pełna zdolność do czynności prawnych i korzystanie z pełni praw publicznych;
    - niekaralność za przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego oraz przestępstwa skarbowe popełnione umyślnie.;
    - nieposzlakowana opinia;

    pożądane:
    - komunikatywność;
    - umiejętność pracy w zespole;
    - umiejętność dobrej organizacji pracy na stanowisku oraz terminowość;
    - wykształcenie: Średnie;

    Premie i dodatki:
    + dodatek stażowy 5 - 20%;
    + dofinansowanie do wypoczynku pracownika z ZFŚS w formie "wczasów pod gruszą";

    1) Codziennie:
    - odkurzanie powierzchni twardych podłogi;
    - mycie na mokro powierzchni twardych (gresu);
    - opróżnianie koszy na śmieci, wymiana worków;
    - mycie i dezynfekcja pomieszczeń sanitarnych;
    - odkurzanie dywanów, wykładzin chodnikowych;
    - usuwanie krzu z powierzchni mebli i parapetów;
    - systematyczne odkurzanie i mycie regałów oraz księgozbioru;

    2) W tygodniu:
    - mycie szafek i lodówki, utrzymywanie w czystości zaplecza socjalnego;
    - omiatanie pajęczyn ze ścian;
    - podlewanie roślin;
    - mycie szklanych ścian oraz przeszkleń drzwi i gablot, mycie windy;
    3) Raz w miesiącu:
    - mycie podłogi klepki;
    4) według potrzeb:
    - mycie stolików;
    - usuwanie krzu z gniazdek i kontaktów;
    - czyszczenie kratek wentylacyjnych;
    - sprzątanie pomieszczeń biblioteki w przypadku remontu lub malowania na zasadach ogólnych tzn. w ramach podstawowej pracy.
    - nadzór i pomoc w obsłudze spotkań dla grup szkolnych, dzieci w wieku przedszkolnym oraz uczestników Klubu Małego Czytelnika organizowanych w Bibliotece Głównej przy ul. Kolegiackiej 3.

    Zgłoszenia po uprzednim kontakcie telefonicznym: 22 423 57 55
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 2 550 PLN
  • Opis wynagrodzenia: + dodatek stażowy 5 - 20%;
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 16 dni temu)