Geodeta w wydziale geodezji i gospodarki nieruchomościami

  • Płock, mazowieckie

Geodeta

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na czas określony

Wymagania

  • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), inne, kierunek: geodezyjne
  • Inne wymagania: niezbędne:
    1. Obywatelstwo polskie (o stanowisko mogą ubiegać się również osoby nie posiadające
    obywatelstwa polskiego zgodnie z art. 11 ust. 2 i 3 ustawy z dnia 21 listopada 2008 r. o pracownikach samorządowych),
    2. Pełna zdolność do czynności prawnych i korzystanie z pełni praw publicznych,
    3. Brak skazania za przestępstwo umyślne ścigane z oskarżenia publicznego lub przestępstwo skarbowe umyślne,
    4. Nieposzlakowana opinia,
    5. Wykształcenie wyższe geodezyjne,
    6. Znajomość przepisów prawa w zakresie geodezji i kartografii oraz postępowania administracyjnego.

    dodatkowe:
    1. Umiejętność obsługi programów do prowadzenia geodezyjnych baz danych (EWMAPA), do obsługi PODGiK (Ośrodek),
    2. Prawo jazdy kat. B.
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 2 dni temu)