Młodszy doradca ds. obsługi klienta

Pflege mit Herzen
  • Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

Pracownik biurowy

Umowa o pracę

Zakres obowiązków:
• pozyskanie nowych klientów do współpracy na terenie Niemiec
• bieżący kontakt mailowy oraz telefoniczny z klientami i opiekunami
• dbanie o dobre relacje z klientami i opiekunami
• koordynacja całego procesu zatrudnienia opiekuna i jego wyjazdu na teren Niemiec

Wymagania

• bardzo dobra znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie na poziomie B2 (warunek konieczny)
• praktyczna znajomość pakietu MS Office
• umiejętność nawiązywania długotrwałych relacji z klientem i opiekunem osób starszych
• komunikatywność oraz bardzo dobra organizacja pracy
• dynamizm i zdecydowanie w dzianiu, umiejętność pracy pod presją czasu oraz wielozadaniowość
• mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta

Oferujemy

• stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
• atrakcyjny system wynagrodzeń + ATRAKCYJNE PREMIE
• pakiet medyczny
• możliwość rozwoju, udział w szkoleniach
• wykorzystanie języka niemieckiego w codziennej pracy
• pracę w dynamicznym zespole, zapewniającym wsparcie
• przeszkolenie i wdrożenie/wprowadzenie w zakres obowiązków
Dodana
Wygasa (za 4 dni temu)