PKO Bank Polski SA

SPECJALISTA DS. ROZWIĄZAŃ CYFROWYCH

  • Warszawa, mazowieckie

Inny

Umowa o pracę

  PKO Bank Polski

1052643701

Obowiązki

  • realizujesz projekty w zakresie rozwoju platformy iPKO dealer,
  • opracowujesz nowe inicjatywy projektowe dotyczące digitalizacji produktów skarbowych,
  • analizujesz potrzeby biznesowe klientów i gromadzisz wymagania w zakresie zmian w systemach,
  • tworzysz przypadki testowe oraz realizujesz testy oprogramowania,
  • wspierasz dealerów Departamentu Skarbu w procesie rejestracji transakcji,
  • zajmujesz się administracją biznesową platformy iPKO dealer,
  • śledzisz trendy rynkowe oraz rozwój nowych technologii,
  • współpracujesz z innymi jednostkami banku oraz podmiotami zewnętrznymi.

Wymagania

  • myślisz analitycznie, wyciągasz wnioski i kreatywnie szukasz rozwiązań,
  • masz wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: finanse, bankowość, ekonomia, matematyka,
  • masz min. roczne doświadczenie przy specyfikowaniu zmian funkcjonalnych w aplikacjach biznesowych,
  • śledzisz rozwój nowych technologii, usług cyfrowych i bankowości internetowej,
  • znasz język angielski na poziomie swobodnej komunikacji,
  • mile widziane doświadczenie w pracy w banku w obszarze skarbu oraz znajomość instrumentów finansowych.

Oferujemy

  • Umowę o pracę
  • Zdrową równowagę
    między pracą a życiem
    osobistym
  • Pełny pakiet benefitów:
  • Prywatną opiekę zdrowotną
  • Pracę Hybrydową

Źródło: PKO BP/Praca

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Powszechna Kasa Oszczędności Bank Polski S.A. 02-515 Warszawa Puławska 15, NIP: 5250007738 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 20 dni temu)