• Kobierzyce, dolnośląskie pow. wrocławski

Informatyk

Umowa o pracę

Zakres obowiązków

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wymagania

  • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
  • Języki: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany,polski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany
  • Uprawnienia: szkolenie administrowanie i tworzenie baz danych (SQL),Obsługa Excela oraz programowanie baz danych SQL
  • Inne wymagania: wykształcenie średnie, szkolenie administrowanie i tworzenie baz danych (SQL), obsługa Excela oraz programowanie baz danych SQL,jęz. angielski B1 w mowie, A2 w piśmie, jęz. polski B2 w mowie, A2 w piśmie, oświadczenie w systemach MES i SM (może być osoba po kierunku Informatyki lub studenci zaoczni)
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 4 500 PLN
  • Opis wynagrodzenia: umowa zlecenie 168 h w m-cu wynagrodzenie min. 4500 zł brutto
    UWAGA: Wysokość wynagrodzenia ustalana przy pierwszym spotkaniu w zależności od umiejętności kandydata!
CBOP
Dodana
Wygasa (za 1 miesiąc temu)