• Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

Księgowy

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na okres próbny

Wymagania

  • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), ekonomiczne
  • Zawody: Księgowy (wymagany staż - lata: 2)
  • Uprawnienia: dobra znajomość obsługi pakietu MS Office
  • Inne wymagania: Kandydaci powinni spełniać następujące warunki:
    - wykształcenie wyższe kierunkowe,
    - znajomość z zakresu księgowości i rachunkowości przedsiębiorstw
    - mile widziana znajomość prawa spółdzielczego oraz ustawy o spółdzielniach mieszkaniowych
    - doświadczenie w obszarze rachunkowości w prowadzeniu pełnej księgowości,
    - umiejętność samodzielnego prowadzenia ksiąg rachunkowych,
    - doświadczenie w przygotowywaniu rozliczeń podatkowych w oparciu o aktualne przepisy (VAT, podatek od nieruchomości),
    - doświadczenie w przygotowywaniu informacji zarządczej,
    - dobra organizacja pracy, umiejętność pracy pod presją czasu,
    - dokładność, terminowość, umiejętność pracy w zespole,
    - dobra znajomość obsługi MS Office, a w szczególności Microsoft Excel,
    - min. 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku.
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN
  • Opis wynagrodzenia: wynagrodzenie zostanie ustalone indywidualnie z pracodawcą
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 26 dni temu)