• Katowice, śląskie

Inżynier

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na okres próbny

Wymagania

  • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, techniczne, kierunek: Budownictwo
  • Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B
  • Inne wymagania: Wymagane wykształcenie wyższe techniczne (budowlane) I stopnia (tytuł inżyniera). Wymagane doświadczenie zawodowe min. 1 rok w pracy na podobnym stanowisku. Wymagana umiejętność obsługi pakietu MS Office. Mile widziana znajomość MS Project, AutoCAD lub podobnych. Wymagana dokładność, sumienności oraz dobra organizacja pracy, samodzielności, zaangażowanie oraz silna motywacja do pracy, dobre umiejętności komunikacyjne oraz niekonfliktowa praca w zespole.
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 4 300 PLN
  • Opis wynagrodzenia: Wynagrodzenie: od 4300 zł/brutto - do uzgodnienia z pracodawcą. Praca na umowę o pracę na okres próbny do 3 miesięcy. Docelowo praca na stałe. Praca w pełnym wymiarze czasu pracy.
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 21 dni temu)