• Siedlce, mazowieckie pow. Siedlce

Pedagog

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wymagania

  • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), kierunek: pedagogika
  • Zawody: Pedagog (wymagany staż - lata: 3)
  • Inne wymagania: Zgodnie z art. 8 ust. 2 ustawy z dnia 5 sierpnia 2015 roku o opiniodawczych zespołach sądowych specjalistów (t.j.: Dz.U.2018, poz. 708) specjalistą w zakresie psychologii może zostać osoba:
    1. mająca pełną zdolność do czynności prawnych;
    2. posiadająca obywatelstwo polskie, obywatelstwo innego państwa członkowskiego Unii Europejskiej, państwa członkowskiego Europejskiego Porozumienia o Wolnym Handlu (EFTA)-strony umowy o Europejskim Obszarze Gospodarczym lub Konfederacji Szwajcarskiej, albo obywatelstwo innego państwa, jeżeli na podstawie przepisów prawa Unii Europejskiej przysługuje jej prawo podjęcia zatrudnienia lub samozatrudnienia na
    terytorium Rzeczypospolitej Polskiej na zasadach określonych w tych przepisach;
    3. która - w przypadku ubiegania się o stanowisko specjalisty w zakresie psychologii ukończyła studia wyższe z zakresu psychologii w Rzeczpospolitej Polskiej i uzyskała tytuł magistra lub ukończyła zagraniczne studia z zakresu psychologii uznane w Rzeczpospolitej Polskiej i posiada co najmniej 3-letni staż pracy w poradnictwie rodzinnym lub z młodzieżą społecznie niedostosowaną albo 3-letnią praktykę kliniczną; w przypadku ubiegania się o stanowisko specjalisty w zakresie pedagogiki ukończyła studia wyższe z zakresu pedagogiki w Rzeczpospolitej Polskiej i uzyskała tytuł magistra lub ukończyła zagraniczne studia z zakresu pedagogiki uznane w Rzeczpospolitej Polskiej i posiada co najmniej 3-letni staż pracy w poradnictwie rodzinnym lub z młodzieżą społecznie niedostosowaną albo 3-letni staż pracy w szkole, przedszkolu lub w placówce oświatowo wychowawczej;
    4. posiadająca nieposzlakowaną opinię;
    5. która nie została skazana prawomocnym wyrokiem za przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub przestępstwo skarbowe;
    6. przeciwko której nie jest prowadzone postępowanie o przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub przestępstwo skarbowe;
    7. której stan zdrowia pozwala na zatrudnienie na stanowisku specjalisty
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 7 800 PLN
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 18 dni temu)