• Warszawa, mazowieckie

Dozorca

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wymagania

  • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
  • Zawody: Dozorca (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 1)
  • Języki: polski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
  • Inne wymagania:
    - wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe;
    - 1 miesiąc doświadczenia zawodowego;
    - komunikatywna znajomość języka polskiego;

    Premie i dodatki:
    + premia regulaminowa;
    + dodatek stażowy;

    Zakres obowiazków:

    Dbanie o dobro Ogniska, chronienie mienia znajdującego się na terenie całej nieruchomości.
    Przestrzeganie w miejscu pracy zasad współżycia społecznego.
    Odpowiedzialność materialna za powierzone mienie (urządzenia i sprzęty przeznaczone do dbałości o estetykę i prawidłowe funkcjonowanie nieruchomości).
    Dbanie o czystość i porządek naterenie posesji:
    - codzienne sprawdzanie prawidłowości zamknięcia wszystkich wejść do budynku, bramy i furtek oraz okien
    - rozpoczynając pracę w godzinach porannych oraz zamykanie ich po zakończeniu pracy w porze wieczorowej, kontrola systemów zabezpieczeń;
    - codzienne sprzątanie terenu (zbieranie śmieci z terenu, opróżnianie koszy, zamiatanie terenu);
    - okresowe koszenie trawy, likwidacja przerostów roślinnych na szlakach komunikacyjnych i jezdnych, bieżąca dbałość o roślinność w obszarze nieruchomości;
    - okresowe uprzątanie liści, odśnieżanie i posypywanie antypoślizgowe szlaków pieszych;
    - utrzymywanie w należytej czystości urządzeń i mienia znajdującego się w obrębie nieruchomości;
    - regularna kontrola stanu bezpieczeństwa osób przebywających na terenie (stała kontrola monitoringu, obchód terenu co 1 godzinę);
    - wspólny przegląd budynku i terenu przy zmianie pracowników;
    - dokonywanie podstawowych napraw sprzętów uszkodzonych w wyniku bieżącej eksploatacji
    - zastępowanie innych osób z obsługi
    w razie wystąpienia takiej potrzeby (np. nieobecność osoby sprzątającej)
    - dokonywanie podstawowych zakupów, dostarczanie i odbieranie korespondencji dotyczącej funkcjonowania placówki.

    [Zgłoszenia: Tel. 500241473 oraz e-mail: biuro@opp70.pl]
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 3 735 PLN
  • Opis wynagrodzenia: + premia regulaminowa;
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (rok temu)