Pracownik produkcyjny dział przetwórni i konfekcji - umowa zlecenie podpisywana od razu na 6 miesię

Centralna Baza Ofert Pracy
  • Robakowo, wielkopolskie pow. poznański

Pracownik produkcji

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wymagania

  • Inne wymagania: dyspozycyjności od poniedziałku do piątku na 1 zmianie po 8h, a na 2 zmianie od 8 do 12h. Minimum 190 godzin pracy w ciągu miesiąca.
    posiadania książeczki sanitarno-epidemiologicznej (lub chęci jej wyrobienia)
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 4 960
  • Opis wynagrodzenia: • dodatek do dojazdu we własnym zakresie.
    • można pracować od 190 h do 230 w miesiącu. Wynagrodzenie zależy od zaangażowania pracownika.
    • stawka 31 zł za godzinę brutto, osoby uczące się poniżej 26 roku życia 34,5 zł na godzinę netto na rękę
    • możliwość zarobienia 1500zł dodatkowo za dowóz 4 osób autem do pracy w obie strony przez 20 dni w miesiącu.
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 1 miesiąc temu)