Inspektor weterynaryjny ds. zdrowia i ochrony zwierząt

Powiatowy Inspektorat Weterynarii w Jarosławiu
  • Jarosław, podkarpackie pow. jarosławski

Urzędnik

Umowa o pracę

Zakres obowiązków

Siedziba urzędu mieści się w budynku parterowym, brak windy wewnątrz budynku. Praca w siedzibie Inspektoratu oraz w terenie - obszar powiatu jarosławskiego. Wyjazdy słuzbowe. Obciazenie mięśniowo- szkieletowe oraz obciążenie wzroku podczas pracy przy monitorach ekanowych, prowadzenie samochodu służbowego.

  • Realizuje zadania wynikające w ustawy o ochronie zwierząt i zwalczaniu choób zakaźnych zwierząt
  • Realizuje zadania wynikające z ustawy o ochronie zwierząt
  • Powadzi nadzór nad gospodarstwami utrzymującymi zwierzęta
  • Wykonuje kontrolę bioasekuracji / ASF, prowadzi dokumentację w zakresie sprawowanego nadzoru
  • Pobiera próby do badań
  • Sporządza sprawozdania z przeprowadzonych badań i kontroli oraz obsługuje weterynaryjne systemy informatyczne

Wymagania

  • wykształcenie: wyższe weterynaryjne
  • doświadczenie zawodowe/staż pracy co najmniej 3 lata doświadczenia zawodowego lekarz weterynarii
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe
  • doświadczenia zawodowego

Oferujemy

  • Ruchomy czas pracy
  • Możliwość wyjścia w celu załatwienia ważnej sprawy
  • Miejsce parkingowe na terenie urzędu
  • Możliwość skrócenia dnia pracy dla zapewnienia opieki nad dzieckiem lub osobą zależną
  • Dostosowanie planów urlopów pracowników posiadających dzieci w wieku szkolnym i przedszkolnym do terminów wakacji, ferii i przerw świątecznych
  • Dofinansowanie do wypoczynku pracowników
  • Dofinansowanie do wypoczynku dzieci pracowników
Dodana
Wygasa (za 13 dni temu)