Praca na wózkach widłowych

  • Holandia zagranica

Inny

Umowa o pracę

Pełny etat

+48 604 521 233 , +48 728 321 387 ,

16404

Obowiązki

  • Praca w hurtowni
  • Obsługa wózka widłowego bocznego wysokiego składowania

Wymagania

  • Uprawnienia na wózki widłowe
  • Doświadczenie w pracy na wózkach widłowych bocznego składowania
  • Doświadczenie w pracy na wózkach widłowych
  • Mile widziane prawo jazdy kat. B
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego

Oferujemy

  • Legalne zatrudnienie
  • Gwarancja min. 38,5 h / tydzień
  • Opiekę polskich koordynatorów
  • Cotygodniowa wypłata na konto
  • Kredytowany przejazd Polska – Holandia
  • Zakwaterowanie
  • Darmowy transport z lokacji do pracy
  • Możliwość długoterminowej współpracy

  • Stawka podstawowa wynosi 13,08 €, do której doliczamy:
  • dodatek wakacyjny w wysokości 1,21€ (płacone co tydzień)
  • bovenwettelijke dagen 0,28€
  • godziny urlopowe w wysokości 1,13€ (płacone po zjeździe do Polski)
  • łączna stawka z dodatkami to 15,70 €

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez RUIGROK POLSKA 45-053 Opole ul. Żeromskiego 2a, NIP: 5272052806 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 17 dni temu)