Koordynator ds. pomp ciepła

  • Lublin, lubelskie

Inny

Umowa o pracę

Pełny etat

Fotowoltaika
By Energy Solutions

Firma By Energy Solutions poszukuje koordynatora ds. pomp ciepła.

Obowiązki

  • Koordynowanie pracy ekip montażowych.
  • Monitorowanie i podnoszenie standardów obsługi klienta w dziedzinie instalacji pomp ciepła.
  • Planowanie tras montażowych.
  • Kontrola nad poprawnym przepływem dokumentów montażowych.

Wymagania

  • Doświadczenie w branży hydraulicznej/odnawialnych źródłach energii.
  • Znajomość technologii pomp ciepła.
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i obsługi klienta.
  • Zdolność do podejmowania decyzji w dynamicznym środowisku pracy.
  • Mile widziane wykształcenie kierunkowe - odnawialne źródła energii

Oferujemy

  • Szkolenie z pracy biurowej.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie od 4 tys. netto.
  • Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie.
  • Możliwość rozwoju zawodowego.
  • Przyjazną atmosferę pracy.

  • Jeśli jesteś zainteresowany/zainteresowana tym stanowiskiem, prosimy o przesłanie swojego CV poprzez przycisk "Aplikuj"

Dodana
Wygasa (za 16 dni temu)