Fareon-Z Nederland B.V.

Spawacz / Slusarz w stoczni, NL,

  • Holandia zagranica

Spawacz

Umowa o pracę

Pełny etat

Poszukujemy doswiadczonych spawaczy z metoda MMA, TIG lub MAG oraz slusarzy do stoczni w polnocnej czesci Holandii. Niezbedna jest samodzielnosc, komunikacja w jezyku angielskim/holenderskim/niemieckim, czytanie rysunkow technicznych. Pracuje sie w stoczniach, w wiekszoszci z stala czarna i nierdzewna. Mozliwosc wspolpracy na kontrakcie oraz dzialalnosci gospodardczej. Start mozliwy od zaraz.

Obowiązki

  • szlifowanie, ciecie, odtluszczanie itp.
  • spawanie punktowe, skladanie pojedynczych czesci wedlug rysunku
  • spawanie metoda TIG, MAG lub elektroda
  • czytanie rysunkow technicznych
  • kontrola wykonanych prac, spawow itp.

Wymagania

  • doswiadczenie z spawaniem elektroda lub MAG lub TIG
  • aktualne uprawnienia spawalnicze
  • certyfikat VCA lub SCC
  • wlasny samochod i prawo jazdy
  • dobra komunikacja w jezyku obcym (angielski lub holenderski lub niemiecki)
  • wlasna kultura osobista, uczciwosc, pozytywne podejscie do pracy i obowiazkow

Oferujemy

  • praca stabilna na dluzszy okres czasu
  • praca na umowie holenderskiej: od 600 do 650 euro netto/40 godzin
  • wyplaty tygodniowe
  • dofinansowanie dojazdu do pracy dla pracownikow na umowie
  • darmowe mieszkanie w pokojach jednoosobowych z dostepem do internetu
  • zwrot za ubezpieczenie zdrowotne ok. 130 euro/c. 5 tygodni
  • urlop wyplacany w zaleznosci od przepracowanych godzin
  • mozliwosc pracy na dzialalnosci gospodarczej: 30-33 euro/hour, fakturacja tygodniowa, splatnosc faktury do 16 dni, mieszkanie platne 171 euro lub 191 euro/os./tydz.

  • Holenderska firma zapewniająca projekty i zatrudnienie wykwalifikowanym specjalistom w dziedzinie obróbki metali, spawania, instalacji - wody, powietrza, przemysłu elektrycznego i budownictwa w Holandii. Liczba pracowników: 210 osób.
  • Dzięki ponad 15-letniej specjalizacji i doświadczeniu na rynku oferujemy wyłącznie bieżące i długoterminowe projekty o ponadprzeciętnym wynagrodzeniu, z darmowym zakwaterowaniem (95% naszych pracowników ma osobne, pojedyncze pokoje). Starannie dobieramy zarówno kandydatów jak również klientów.
  • Nie stawiamy na ilość, ale na jakość i zgrany zespół ludzi, którzy potrafią to docenić. Zawsze gramy uczciwie, a to zwykle się opłaca.
  • Prosimy o wysłanie aktualnego CV na adres Aplikuj, kom.: +421 917 689 976

Dodana
Wygasa (za 16 dni temu)