• Szamotuły, wielkopolskie pow. szamotulski

Operator maszyn

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na okres próbny

Wymagania

  • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
  • Uprawnienia: Operator maszyn do rozkładania mieszanek bitumicznych kl. II,Operator walców drogowych,Operator przecinarek do nawierzchni dróg o napędzie spalinowym kl. III, odpowiedzialność, pracowitość, sumienność, uczciwość, chęć do pracy,3 lata doświadczenia zawodowego
  • Inne wymagania: - wymagane uprawnienia na maszyny drogowe -walce,
    - umiejętność obsługi układarki do mas bitumicznych, piły do asfaltu i betonu itp.
    - system pracy I zmianowy,
    - umowa na okres probny 3 miesące z możliwośćią dalszej współpracy,
    - pozostałe warunki pracy do uzgodnienia w zależności od kwalifikacji oraz doświadczenia zawodowego kamndydata,
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 5 200 PLN
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką godzinową
CBOP
Dodana
Wygasa (za 27 dni temu)