Specjalista ds. rozwoju

  • Białystok, podlaskie

Specjalista ds. marketingu

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na okres próbny

Wymagania

  • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
  • Inne wymagania: wykształcenie wyższe, preferowane: filologia angielska, historia, stosunki międzynarodowe, politologia, filologia polska, dziennikarstwo, socjologia, kulturoznawstwo, zarządzanie, ukończenie specjalizacji związanych z marketingiem i zarządzaniem;
    staż pracy: min. 3 lata doswiadczenia na podobnym stanowisku
    bardzo dobra znajomość języka polskiego i języka angielskiego, łatwość formułowania myśli w mowie i piśmie
    preferowana znajomość drugiego języka obcego
    doświadczenie w pracy w środowisku międzynarodowym
    doświadczenie w pracy w instytucji publicznej, preferowane w instytucji kultury,
    dyspozycyjność (praca wiąże się z podróżami służbowymi);
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 6 500 PLN
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 20 dni temu)