• Ładna, małopolskie pow. tarnowski

Magazynier

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na okres próbny

Wymagania

  • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
  • Inne wymagania: wykształcenie bez znaczenia, min. pół roku doświadczenia na stanowisku, uprawnienia na wózek widłowy, obsługa komputera, dyspozycyjność, mobilność. Praca w Ładnej od pon. do nd. na III zmiany w godz. 6.00- 13.30, 13.00-19.30, 20.00- 2.30. Wynagrodzenie: 4 242 zł brutto do uzgodnienia. Kontakt: 1.HUTA SZKŁA "ŁADNA" inż. Janusz Fistek 2.HUTA SZKŁA "ŁADNA III" Spółka Cywilna inż. Janusz Fistek mgr inż. Łukasz Fistek Ładna 15, 33-156 Skrzyszów; Ładna 15, 33-156 Ładna; wcześniejszy kontakt tel.: 14 6220 110.
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN
  • Opis wynagrodzenia: do uzgodnienia
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 20 dni temu)