Doradca klienta (praca w różnych lokalizacjach na terenie warszawy)

  • Warszawa, mazowieckie

Doradca

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na czas określony

Wymagania

  • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
  • Zawody: Doradca klienta
  • Inne wymagania: min. średnie wykształcenie, mile widziana znajomość języków obcych, otwartość na zmiany i chęć rozwoju, łatwe nawiązywanie kontaktów, umiejętność i chęć pracy z ludźmi.

    - doradzanie Klientom przy wyborze sprzętów i produktów z branży RTV/AGD,
    - dbanie o porządek na sali sprzedaży oraz o odpowiednią ekspozycję towaru.

    Zgłoszenia: kontakt e-mail: ewelina.mucha@euro.com.pl, dawid.dylejko@euro.com.pl, kontakt telefoniczny: 571411037; 515030997,w godzinach: 08:00-16:00.
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 3 460 PLN
  • Opis wynagrodzenia: Pierwsze dwa miesiące to okres szkolenia. W tym czasie pracownik otrzymuje wynagrodzenie zasadnicze 3460 zł brutto + gwarant premii sprzedażowej 1540 zł brutto, co daje 5000 zł brutto. Po dwóch miesiącach szkolenia otrzymuje 3460 zł brutto + premię sprzedażową (uzależniona od wyników sprzedaży) . Wynagrodzenie jednak nie niższe niż minimalna krajowa.
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 18 dni temu)