• Świebodzin, lubuskie pow. świebodziński

Asystent

Umowa o pracę

Zakres obowiązków

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wymagania

  • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), kierunek: pedagogika, psychologia, socjologia, nauki o rodzinie lub praca socjal
  • Inne wymagania: niezbędne:
    1. Obywatelstwo polskie.
    2. Pełna zdolność do czynności prawnych.
    3. Odpowiednie kwalifikacje zawodowe: osoba powinna spełniać co najmniej jeden z niżej wymienionych warunków:
    - wykształcenie wyższe na kierunku pedagogika, psychologia, socjologia, nauki o rodzinie lub praca socjalna
    - wykształcenie wyższe w dowolnym kierynku uzupełnione szkoleniem z zakresu pracy z dziećmi lub rodziną i udokumentowany co najmniej roczny staż z dziećmi lub rodziną lub studiami podyplomowymi obejmującymi zakres programowy szkolenia określony w rozporządzeniu MPiPS z dnia 09.12.2011 r. w sprawie szkoleń na aystenta rodziny ( Dz. U z 2011 r. nr 272, poz. 1608) i udokumentowany co najmniej roczny staż pracy z dziećmi lub rodziną;
    4. Pełna władza rodzicicelska (osoba nie jest i nie była pozbawiona władzy rodzicielskiej oraz władza rodzicielska nie jest zawieszona ani ograniczona).
    5. Wypełnia obowiązek alimentacyjny - w przypadku gdy taki obowiązek wynika z tytułu egzekucyjnego.
    6. Niekaralność pramomocnym wyrokiem sądu za umyślne przestępstwo skarbowe.
    7. Nieposzlakowana opinia.
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 40 PLN
CBOP
Dodana
Wygasa (za 6 dni temu)