• Kędzierzyn-Koźle, opolskie pow. kędzierzyńsko-kozielski

Kontroler jakości

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na okres próbny

Wymagania

  • Wykształcenie: średnie zawodowe, techniczne
  • Inne wymagania: wyk. średnie techniczne, mile widziane 2-letnie doświadczenie w firmie produkcyjnej, mile widziana znajomość języka angielskiego lub niemieckiego, znajomość systemu kontroli jakości, praktyczna znajomość rysunku technicznego z uwzględnieniem procesu obróbki skrawaniem, mile widziane uprawnienia VT2, MT2, PT2.
    Precyzyjność, umiejętność pracy w zespole, dobra organizacja czasu pracy. Mile widziana umiejętność obsługi pras krawędziowych, ukosowarek ręcznych. Umiejętność ukosowania ogniowego palnikiem lub półautomatem.
    Praca pon.- pt. 7-15
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 4 250 do 5 500 PLN
  • Opis wynagrodzenia: podstawa wynagrodzenia + premia procentowa, uznaniowa, świąteczna
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 1 miesiąc temu)