• Warszawa, mazowieckie

Pracownik socjalny

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na czas określony

Wymagania

  • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), kierunek: Praca socjalna
  • Zawody: Pracownik socjalny (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 6)
  • Języki: polski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
  • Inne wymagania: wykształcenie wyższe - praca socjalna (wykształcenie niezbędne do wykonywania zawodu zgodnie z Ustawą o pomocy społecznej); komunikatywna znajomość języka polskiego, 6 miesięcy doświadczenia zawodowego.

    Premie i dodatki:
    + dodatek stażowy,
    + dodatek motywacyjny po przepracowaniu 3 miesięcy
    + "13"
    + nagrody jubileuszowe

    - świadczenie pracy socjalnej mieszkańcom DPS, w tym udział w czynnościach przyjmowania nowych mieszkańców zgodnie z procedurami,
    - prowadzenie dokumentacji,
    - czynny udział w pracach zespołu opiekuńczo-terapeutycznego, w tym również w tworzeniu Indywidualnych Planów Wsparcia,
    - współpraca z rodzinami mieszkańców / Sąd Rodzinny, ZUS, opiekun prawny itp. oraz inne zadania wynikające z zakresu obowiązków pracownika socjalnego.

    Praca w godz.: 8:00-16:00.

    [Kontakt: tel. 22 831 52 51, e-mail: dpswojtowska@um.warszawa.pl]
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 4 515 PLN
  • Opis wynagrodzenia: + dodatek stażowy,
    + "13"
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 10 dni temu)