Praczka

Centralna Baza Ofert Pracy
  • Warszawa, mazowieckie

Pracownik fizyczny

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na czas określony

Wymagania

  • Wykształcenie: podstawowe
  • Zawody: Praczka
  • Inne wymagania: RW/FEMI/6/2024- szukamy kandydatów. Potrzebne dokumenty projektowe
    miejsce pracy ul. Saska 75a
    wykształcenie podstawowe

    zakres czynności: prace związane z praniem odzieży, poscieli i tkanin do prasowania, proces prania przyu uzyciu profesjonalnych pralnic przemysłowych, proces suszenia przy uzyciu profesjonalnej suszarki przemysłowej, prasowanie ręczne przy uzyciu m.in. żelazek parowych, składanie odzieży, poscieli i tkanin, przestrzeganie przepisów bhp, ochrony ppoz. i ochrony srodowiska.
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: tak

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 1 miesiąc temu)