Pomoc kuchenna- praca w godzinach porannych

Radluks
  • Radom, mazowieckie

Obsługa gastronomii

Umowa zlecenie

Poszukujemy osoby na stanowisko Pomoc Kuchenna
Opis stanowiska: Firma gastronomiczna poszukuje osoby na stanowisko Pomoc Kuchenna, która będzie wspierać nasz zespół kuchenny w codziennych zadaniach. Poszukujemy energicznej i zaangażowanej osoby, gotowej do pracy w dynamicznym środowisku restauracyjnym.

Wymagania

DYSPOZYCYJNOŚĆ DO PRACY W GODZINACH 4-12 PO POŁUDNIU
• Minimum roczne doświadczenie w pracy w kuchni lub restauracji.
• Zdolność do pracy w zespole oraz komunikatywność.
• Umiejętność wykonywania podstawowych czynności kuchennych, takich jak przygotowywanie składników, pomoc przy przygotowywaniu dań oraz utrzymywanie czystości na stanowisku pracy.
• Dbałość o szczegóły i gotowość do nauki.

Oferujemy

• Stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie gastronomicznej.
• Możliwość rozwoju zawodowego i szkoleń.
• Przyjazną atmosferę pracy oraz wsparcie ze strony doświadczonego zespołu kuchennego.
Jeśli spełniasz powyższe wymagania i jesteś gotowy/a do podjęcia nowych wyzwań, czekamy na Twoje zgłoszenie!
Prosimy o przesyłanie CV
Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.
Dodana
Wygasa (za 2 dni temu)