Detektyw sklepowy lotny WARSZAWA 24zł/h netto

Umbrella Polska Sp. z O.O.
  • Warszawa, mazowieckie

Ochroniarz

Umowa zlecenie

Firma ochrony z wieloletnim stażem na rynku pracy w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje kandydatów na stanowisko: detektyw sklepowy lotny / Praca na obiekcie handlowym.

Zakres obowiązków:
- monitorowanie poziomu bezpieczeństwa powierzonej lokalizacji
- częściowa praca na monitoringu
- raportowanie nieprawidłowości do przełożonego
- reagowanie w sytuacji zagrożeń
- współpraca z organami ścigania

Wymagania

- Niekaralność
- Dyspozycyjność
- Sumienność
- Zaangażowanie​
- komunikatywność

Oferujemy

- Stawka 24zł/h netto
- System premiowy
- Umowa zlecenie, umowa o pracę
- 180h miesięcznie
- Praca po 8/10h dziennie
- praca po cywilnemu
- Wdrożenie oraz opiekę przełożonego

Prosimy o dołączenie poniższej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)
Dodana
Wygasa (za 6 dni temu)