Młodszy specjalista ds. płac

Wojewódzki Inspektorat Inspekcji Handlowej w Łodzi
  • Łódź, łódzkie

Urzędnik

Umowa o pracę

Zakres obowiązków

Warunki dotyczące charakteru pracy na stanowisku i sposobu wykonywania zadań:

praca o charakterze biurowym

Miejsce i otoczenie organizacyjno-techniczne stanowiska pracy:

praca przy komputerze powyżej 4 godzin dziennie; oświetlenie naturalne,sztuczne

niedostosowanie budynku do potrzeb osób niepełnosprawnych

  • Nalicza wynagrodzenia pracowników oraz sporządza listy płac
  • Rozlicza pracowników z pobranych zaliczek na poczet podatku dochodowego oraz składek ZUS
  • Sporządza okresowe sprawozdania dotyczące wynagrodzeń i zatrudnienia

Wymagania

  • wykształcenie: wyższe
  • doświadczenie zawodowe/staż pracy co najmniej 3 lata doświadczenia zawodowego , w tym rok w obszarze płac
  • Znajomość przepisów zusowskich i podatkowych
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Biegła obsługa komputera
  • W służbie cywilnej nie może być zatrudniona osoba, która w okresie od dnia 22 lipca 1944 r. do dnia 31 lipca 1990 r. pracowała lub pełniła służbę w organach bezpieczeństwa państwa lub była współpracownikiem tych organów w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 18 października 2006 r. o ujawnianiu informacji o dokumentach organów bezpieczeństwa państwa z lat 1944-1990 oraz treści tych dokumentów – nie dotyczy kandydatek/kandydatów urodzonych 1 sierpnia 1972 r. lub później. Osoba wybrana do zatrudnienia będzie musiała złożyć oświadczenie lustracyjne, jeśli urodziła się przed 1 sierpnia 1972 r.,
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe
  • wykształcenie: wyższe ekonomiczne
  • doświadczenia zawodowego

Oferujemy

Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

Dodatek za wysługę lat

Nagrody jubileuszowe

Dodatkowe wynagrodzenie roczne

Dofinansowanie do wypoczynku pracownika

Możliwość udziału w szkoleniach, seminariach, konferencjach

Dodana
Wygasa (za 6 dni temu)