wEUrk BV

Doświadczony przygotowujący / lakiernik.

  • Holandia zagranica

Inny

Umowa o pracę

Pełny etat

Dla wiodącej firmy naprawy uszkodzeń samochodów z siedzibą w Emmen poszukujemy przygotowującego. Z pasją do samochodów i dbałością o szczegóły, dążą do doskonałości w każdym projekcie, który podejmują. Dział naprawy szkód poszukuje oddanego i doświadczonego Przygotowującego do wzmocnienia zespołu. Jako Przygotowujący odgrywasz kluczową rolę w przygotowywaniu samochodów i części do malowania.

Obowiązki

  • • Odpowiednie doświadczenie zawodowe w przygotowaniu w branży naprawy uszkodzeń samochodów.
  • • Ustrukturyzowane i samodzielne podejście do pracy z dbałością o szczegóły.
  • • Orientacja na klienta i obsługa klienta, aby sprostać oczekiwaniom naszych klientów.
  • •Ducha zespołowego i gotowość do współpracy z kolegami.

Wymagania

  • •J.angielskiego
  • Doświadczenia
  • Chęć nauki i rozwoju

Oferujemy

  • Co oferujemy: Oferujemy Ci atrakcyjny pakiet korzyści, w tym:
  • • Doskonałe wynagrodzenie zgodne z Twoją wiedzą i doświadczeniem.
  • • Bezpieczne i profesjonalne środowisko pracy z zaawansowanym sprzętem.
  • • Dobrą równowagę między pracą a życiem prywatnym w celu zapewnienia Twojego dobrostanu.
  • • Kulturę firmy, w której przyjazność i koleżeństwo są na pierwszym miejscu.
  • • Pomoc polskiego koordynatora przez cały okres zatrudnienia
  • • Prace na dlugi okres
  • • Zakwaterowanie
  • • Ubezpieczenie

Dodana
Wygasa (za 13 dni temu)