Pracownik produkcji przy obsłudze zautomatyzowanej linii produkcyjnej

Centralna Baza Ofert Pracy
  • Bochnia, małopolskie pow. bocheński

Operator maszyn

Umowa o pracę

Zakres obowiązków

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wymagania

  • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
  • Inne wymagania: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, wymagane umiejętności manualne, umiejętność przystosowania się do warunków pracy w tym pracy pod presją czasu. Mile widziane min. 1 m-c doświadczenia na stanowisku pracownik produkcji przy obsłudze zautomatyzowanej linii produkcyjnej, mile widziany j. ang. lub ukraiński. Umowa zlecenie, 160 godzin miesięcznie. Możliwość pracy w godzinach od 06:00 do 06:00 wg. grafiku. Miejsce pracy Bochnia lub Kłaj
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: tak

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 27,7 do 27,7 PLN
  • Opis wynagrodzenia: zł brutto/h
CBOP
Dodana
Wygasa (za 7 dni temu)