Kosztorysant w branży wod-kan sieci zewnętrznych k/m

  • Warszawa, mazowieckie

Kosztorysant

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wymagania

  • Wykształcenie: średnie zawodowe
  • Zawody: Kosztorysant budowlany (wymagany staż - lata: 3)
  • Języki: polski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
  • Inne wymagania: wykształcenie średnie, minimum 3 lata doświadczenia zawodowego, komunikatywna znajomość języka polskiego, znajomość rozwiązań technicznych i materiałowych w branży wodno-kanalizacyjnej, znajomość technologii robót, umiejętność czytania dokumentacji i jej analizy, znajomość obsługi programów do kosztorysowania w szczególności Norma Pro, znajomość programów Office, umiejętność pracy w zespole, prawo jazdy kat. B, sumienność i dokładność, mile widziana znajomość AutoCad.

    Obowiązki: sporządzanie przedmiarów, obmiarów i kosztorysów inwestorskich, zamiennych, powykonawczych, a także kosztorysów i wycen do przetargów, sporządzania ofert i ich aktualizacji, sporządzanie optymalizacji kosztowych realizacji inwestycji, kompletowanie dokumentów niezbędnych do przygotowania ofert, zatwierdzeń materiałów itp. , sporządzanie i prowadzenie rozliczeń budowy (w tym również wg. FIDIC)

    [Zgłoszenia: rekrutacja@pebis.com.pl, telefonicznie: 22 667 97 30]
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 14 000 do 18 000 PLN
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką godzinową
CBOP
Dodana
Wygasa (za 17 dni temu)