Kierownik sekcji /sekcja medyczna/ (nr 1106)

  • Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

Urzędnik

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na okres próbny

Wymagania

  • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
  • Uprawnienia: obsługa programu: Pakiet MS OFFICE
  • Inne wymagania: NIEZBĘDNE:
    - Wykształcenie - min. średnie preferowane wyższe (zarządzanie, logistyka);
    - Doświadczenie - 6-letni staż pracy w obszarze zamówień komórki logistycznej na samodzielnym stanowisku pracy;
    - Zakres wiedzy znajomość przepisów z zakresu prawo zamówień publicznych, bardzo dobra znajomość zasad obiegu dokumentacji logistyczno - finansowej; obsługa pakietu MS OFFICE;
    - Predyspozycje osobowościowe:
    - samodzielność,
    - umiejętność kierowania zespołem,
    - komunikatywność;
    - asertywność,
    - sumienność i dokładność, systematyczność, terminowość,
    - umiejętność pracy pod presją czasu,
    - właściwa postawa etyczna
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 5 490 PLN
  • Opis wynagrodzenia: plus dodatek za wysługę lat
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 17 dni temu)