Specjalista technolog – programista osn

  • Stalowa Wola, podkarpackie pow. stalowowolski

Technolog

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na okres próbny

Wymagania

  • Wykształcenie: średnie zawodowe, techniczne
  • Inne wymagania: Wymagane wykształcenie wyższe techniczne: mechanika i budowa maszyn, inżynieria mechaniczna lub średnie techniczne z 5 - letnim doświadczeniem, doświadczenie zawodowe na stanowisku technologa programisty. Znajomość programów: word, excel, AutoCAD lub podobne. Mile widziane: modelowanie 3D, praca w systemie ERP, znajomość systemu HEIDENHAIN. Wymagana znajomość języka angielskiego w stopniu co najmniej B1 lub wyżej. Wymagana: komuniktywność, otwartość na nowe doświadczenie, umiejętność radzenia sobie w sytuacjach trudnych, współpraca zespołowa.
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 4 300 PLN
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 18 dni temu)