Specjalista ds. kard i płac

Agencja Zatrudnienia Fuga Mundi
  • Lublin, lubelskie

Pracownik biurowy

Umowa o pracę

Wymagane orzeczenie o niepełnosprawności

Podstawowe obowiązki:
* przetwarzanie dokumentów związanych z zatrudnieniem pracowników
* opracowywanie i kontrola list płac oraz terminowe rozliczanie
* wynagrodzeń pracowników
* współpraca z działem księgowym w zakresie rozliczeń płacowych i
kadrowych
* obsługa programów Symfonia, Optima

Wymagania

* doświadczenie zawodowe na stanowisku Specjalisty ds. kadr i płac
* umiejętność obsługi programów komputerowych, w tym pakietu
Microsoft Office oraz programów Symfonia, Optima
* dokładność, rzetelność oraz umiejętność pracy w zespole
* umiejętność organizacji pracy własnej i skrupulatność w wykonywaniu obowiązków.

Oferujemy

* stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie
* przyjazną atmosferę pracy oraz pracę na 0,5 etatu
* terminowe wynagrodzenie
* biuro w centrum Lublina
* możliwość rozpoczęcia od stażu zawodowego
Dodana
Wygasa (za 4 dni temu)