Inspektor Referat Wspomagający

Komenda Powiatowa Policji w Jarocinie
  • Jarocin, wielkopolskie pow. jarociński

Urzędnik

Umowa o pracę

Zakres obowiązków

  • Praca administracyjno-biurowa przy monitorze ekranowym,
  • oświetlenie naturalne oraz sztuczne,
  • użytkowanie i obsługa sprzętu biurowego (komputer, drukarka, kserokopiarka, skaner, niszczarka dokumentów),
  • stanowisko pracy na parterze,
  • praca w I piętrowej siedzibie urzędu, wejście główne do budynku jak i cały budynek są przystosowane dla osób z niepełnosprawnością.
  • pracuje w sekretariacie zgodnie z obowiązującą instrukcją kancelaryjną
  • prowadzi pocztę Zastępcy Naczelnika WPiRD oraz kierownika Ogniwa Ruchu Drogowego
  • sporządza archiwizację
  • jest członkiem komisji inwentaryzacyjnych
  • wprowadza mandaty do systemu PUE Mandaty

Wymagania

  • wykształcenie: średnie
  • doświadczenie zawodowe/staż pracy doświadczenia zawodowego
  • Złożenie oświadczenia osób urodzonych przed dniem 1 sierpnia 1972 r., że w okresie od dnia 22 lipca 1944 r. do dnia 31 lipca 1990 r. nie pracowały lub nie pełniły służby w organach bezpieczeństwa państwa lub nie były współpracownikami tych organów w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 18 października 2006 r. o ujawnieniu informacji o dokumentach organów bezpieczeństwa państwa z lat 1944-1990 orz treści tych dokumentów (Dz.U. z 2023 r. poz. 342,497,1195).
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe
  • wykształcenie: średnie technik bezpieczeństwa i higieny pracy
  • doświadczenia zawodowego

Oferujemy

  • Możliwość wyjścia w celu załatwienia ważnej sprawy
  • Miejsce do ćwiczeń lub zajęcia sportowo-rekreacyjne w miejscu pracy
  • Miejsce do odświeżenia się
  • Dopłata do biletów na imprezy kulturalne
  • Pomieszczenie lub stojaki na rowery na terenie urzędu
  • Miejsce parkingowe na terenie urzędu
  • Dofinansowanie do wypoczynku pracowników
  • Dofinansowanie do wypoczynku dzieci pracowników
  • dodatek za wysługę lat (powyżej 5 lat stażu) od 5% do 20% wynagrodzenia zasadniczego w zależności od udokumentowanego stażu pracy,
  • dodatkowe wynagrodzenie roczne (tzw. „trzynastkę”), nagrody jubileuszowe,
  • nagrody uznaniowe,
  • możliwość ustalenia indywidualnego czasu pracy na wniosek pracownika,
  • możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie, KKOP,
  • dofinansowania z funduszu socjalnego (dofinansowanie do wypoczynku pracowników, karty sportowe lub dofinansowanie zajęć sportowo-rekreacyjnych, zapomogi).
Dodana
Wygasa (za 4 dni temu)