Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 30.04.2024

Inspektor ds. BHP

Komenda Powiatowa Policji w Radomsku
  • Radomsko, łódzkie pow. radomszczański

Urzędnik

Umowa o pracę

Zakres obowiązków

Praca biurowa, praca w systemie podstawowym, stacjonarna. Oświetlenie naturalne i sztuczne. Niedostosowanie budynku do potrzeb osób niepełnosprawnych. Obsługa monitora ekranowego poniżej połowy dobowego czasu pracy.

  • ewidencjonuje wypadki funkcjonariuszy i pracowników, stwierdzone choroby zawodowe
  • sporządza dokumentację powypadkową policjantów i pracowników w celu przeprowadzenia postępowań powypadkowych
  • organizuje i przeprowadza szkolenia z zakresu BHP dla policjantów i pracowników
  • opracowuje wewnętrzne decyzje, regulaminy, wytyczne, instrukcje dotyczące BHP
  • dokonuje oceny ryzyka zawodowego, które wiąże się z wykonywaną pracą i służbą oraz doradza w zakresie doboru najwłaściwszych środków ochrony indywidualnej i zbiorowej na stanowiskach służby, pracy, na których występują czynniki szkodliwe i niebezpieczne dla zdrowia
  • przeprowadza przeglądy warunków pracy oraz przestrzegania przepisów i zasad BHP w jednostkach, komórkach organizacyjnych komendy
  • monitoruje stopień realizacji zaleceń zawartych w protokołach z kontroli sanitarnej
  • opracowuje sprawozdania i analizy z zakresu BHP

Wymagania

  • wykształcenie: średnie technik bezpieczeństwa i higieny pracy
  • doświadczenie zawodowe/staż pracy doświadczenia zawodowego
  • umiejętności analityczne i pracy w zespole
  • umiejętność komunikowania się, planowania i dobra organizacja własnej pracy, samodzielność
  • znajomość przepisów z zakresu BHP oraz ustawy o służbie cywilnej
  • dobra znajomość struktury Komendy Powiatowej Policji w Radomsku
  • poświadczenie bezpieczeństwa uprawniające do dostępu do informacji niejawnych oznaczonych klauzulą poufne lub oświadczenie o wyrażeniu zgody na przeprowadzenie postępowania sprawdzającego
  • aktualne szkolenie okresowe dla pracowników służby BHP i osób wykonujących zadania tej służby (ważne przynajmniej jeden rok)
  • w służbie cywilnej nie może być zatrudniona osoba, która w okresie od dnia 22 lipca 1944 r. do dnia 31.07.1990 r. pracowała lub pełniła służbę w organach bezpieczeństwa państwa lub była współpracownikiem tych organów w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 18.10.2006 r. o ujawnianiu informacji o dokumentach organów bezpieczeństwa państwa z lat 1944-1990 oraz treści tych dokumentów-nie dotyczy kandydatek/kandydatów urodzonych 01.08.1972 r. lub później. Osoba wybrana do zatrudnienia będzie musiała złożyć oświadczenie lustracyjne, jeśli urodziła się przed 01.08.1972 r.
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe
  • wykształcenie: wyższe o kierunku lub specjalności BHP
  • co najmniej 1 rok doświadczenia zawodowego w obszarze BHP

Oferujemy

  • Możliwość wyjścia w celu załatwienia ważnej sprawy
  • Pomieszczenie lub stojaki na rowery na terenie urzędu
  • Miejsce parkingowe na terenie urzędu
  • Dofinansowanie do wypoczynku pracowników
  • Dofinansowanie do wypoczynku dzieci pracowników