Team Support Sp.z o.o.

OPERATOR MASZYN CNC

  • Myszków, śląskie pow. myszkowski

Operator

Umowa o pracę

Pełny etat

Agencja Pracy Tymczasowej Team Support Sp. z o.o. z siedzibą w Gliwicach przy ul. Okrężnej 8, zarejestrowana pod numerem KRAZ 19614, poszukuje na stanowisko operatora maszyn CNC

Obowiązki

  • realizacja procesów obróbki skrawaniem
  • realizacja zadań zgodnie z rysunkiem technicznym
  • obsługa narzędzi pomiarowych

Wymagania

  • wykształcenie zawodowe kierunkowe, bądź wykształcenie średnie techniczne (mechanika)
  • doświadczenie zawodowe będzie dodatkowym atutem
  • umiejętność czytania rysunku technicznego i posługiwania się narzędziami pomiarowymi
  • znajomość procesów obróbki skrawaniem
  • znajomość sterowania SINUMERIK, HEIDENHAIN, FANUC
  • umiejętność pracy w zespole
  • dokładność, rzetelność, dobra organizacja pracy
  • dyspozycyjność

Oferujemy

  • umowa o pracę
  • wynagrodzenie zależne od posiadanych umiejętności
  • premia 300 zł brutto
  • praca na 2 zmiany po 9 godzin
  • zapewniamy zakwaterowanie

  • Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi osobami
  • Kontakt +48 792 718 780
  • Odpowiadając na powyższe ogłoszenie oświadcza Pan/Pani iż:
  • “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych firmę Team Support Sp. z o.o dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Podanie przeze mnie danych osobowych jest dobrowolne.”
  • Jeżeli wyraża Pan/ Pani chęć udziału w przyszłych procesach rekrutacyjnych prosimy o dopisanie klauzuli:
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez Team Support Sp. z o.o. z siedzibą w Gliwicach (44-100) przy ul. Okrężnej 8, wpisaną do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000.684847, na potrzeby kolejnych rekrutacji.”

Dodana
Wygasa (za 19 dni temu)