Specjalista ds. badawczo-rozwojowych (technologie wodorowe)

  • Racibórz, śląskie pow. raciborski

Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na okres próbny

Wymagania

  • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
  • Języki: niemiecki, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany,angielski, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany
  • Uprawnienia: 1. prawo jazdy kat B
  • Inne wymagania: • Wykształcenie wyższe techniczne;
    • Wiedza z zakresu wodorowych systemów energetycznych (elektrolizery, magazynowanie, ogniwa paliwowe);
    • Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego;
    • Znajomość programów typu CAD, MS Office;
    • Mile widziane doświadczenie w realizacji projektów badawczo-rozwojowych;
    • Mile widziane doświadczenie w realizacji projektów dofinansowanych przez NCBiR.
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 7 000 PLN
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 13 dni temu)